SUTE is the member of the European University Association

Урочисто повідомляємо, що 27 січня 2023 Державному торговельно-економічному університету офіційно надано статус повноправного індивідуального члена Асоціації європейських університетів.

Асоціація європейських університетів (EUA) є найбільшою організацією, що об’єднує понад 850 університетів з 49 країн Європи, у яких навчаються близько 17 мільйонів студентів. Організація відіграє вирішальну роль у Болонському процесі та у впливі на політику ЄС щодо вищої освіти, досліджень та інновацій.

Стратегічною метою ДТЕУ є побудова моделі європейського інноваційного університету на засадах випереджального розвитку освітньої, наукової діяльності, формування гармонійної особистості, стабільно високої конкурентоспроможності в країні та світі. ДТЕУ реалізує завдання підготовки конкурентоспроможного людського капіталу для високотехнологічного та інноваційного розвитку країни, самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях на засадах поєднання освіти з наукою та практикою.

Пишаємося, що ДТЕУ є невід’ємною частиною європейського науково-освітнього середовища та віримо, наш університет стане надійним партнером Асоціація європейських університетів.

остання редакція 03.02.2023