Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

7  лютого 2023 р. об 11.00 годині у Державному торговельно-економічному університеті (ауд. А-347) відбудеться захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Бонадарєвої Анни Олександрівни на тему «Формування якості натуральних шкір з полімерно-мінеральним оздобленням» із використанням дистанційних технологій.

Науковий керівник доктор технічних наук, професор Мокроусова О. Р.

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 03.02.2023