На фронті загинув студент ФРГТБ Німетуллаєв Ескендер Ісмаїлович

Студент 1 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Німетуллаєв Ескендер Ісмаїлович 4 лютого 2023 року віддав своє життя за Україну.

Ескендер, кримський татарин за походженням, з перших днів вторгнення росії на територію України був командиром підрозділу Національної Гвардії України, який вірив, що війна завершиться поверненням Криму до складу України. Обороняв  Луганщину, брав участь у найзапекліших боях під Бахмутом, Сєверодонецьком, Лисичанськом, Рубіжним та Кремінною, де і загинув. Наш  герой у перервах між боями, знаходив час і можливості  не тільки для успішного навчання, але завжди допомагав тим, хто цього потребував, був не байдужим до чужого горя. Ескендер завершив лише І семестр.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та усім, хто знав цього мужнього Героя, який показав справжню відвагу та відданість, щоб ми могли жити та навчатися в мирній Україні.

Ми пишаємося ним! Герої не вмирають!

04.02.2023
остання редакція 07.02.2023