Національна асоціація адвокатів України проведе практико-орієнтований майстер-клас для студентів ДТЕУ

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між НААУ та ДТЕУ Національна асоціація адвокатів України 21 березня о 13:00 проведе практико-орієнтований майстер-клас на тему «Співпраця українських адвокатів з іноземними колегами: що говорять правила адвокатської етики?».

Спікер – Василик Ірина Богданівна, адвокат, кандидат історичних наук, проректор ВША НААУ, доцент, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права НААУ, член Експертної та Науково-консультативної ради НААУ, лауреат  Премії ім. Тараса Шевченка  Київського  Національного університету ім. Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України та правил адвокатської етики.

Порядок денний майстер-класу передбачає обговорення практичних питань у сфері адвокатської діяльності:

• Аналіз правил етики країн ЄС.
  • Правила етики сусідніх держав – Польщі та Угорщини щодо співпраці з іноземними колегами.
  • Правила адвокатської етики щодо співпраці з іноземними колегами.
  • Гонорарна політика: писані і «неписані» правила взаємодії з іноземними адвокатами».
  • Страхування адвокатів у ЄС.
  • Співпраця з колегами-адвокатами.
  • Кореспонденція між адвокатами.
  • Спори між адвокатами з різних держав – членів асоціації.

До участі у майстер-класі запрошуються здобувачі, гаранти та стейкголдери (роботодавці та випускники) ОНП з підготовки докторів філософії за спеціальністю «Право», бакалаврських і магістерських ОПП: «Комерційне право», «Фінансове право», «Цивільне право і процес», «Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності».

За результатами майстер-класу учасники поглиблять взаємодію у напрямі розвитку освітніх програм з метою їх подальшої професіоналізації та максимального наближення до вимог правничої професії. Впевнені, що тільки об’єднавши зусилля науки та практики, ми зможемо вирішити стратегічно важливі для України питання у сфері вищої юридичної освіти!

Посилання ZOOM на конференцію тут.

Код доступу: 123456

Автор тексту: Мельниченко Руслан Володимирович
Завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу
r.melnychenko@knute.edu.ua