Студентська наукова конференція «Розвиток сучасного глобалізованого суспільства: економічні, правові, лінгвістичні аспекти»

5 квітня 2023 року кафедра іноземної філології та перекладу Державного торговельно-економічного університету проводить Студентську наукову конференцію «Розвиток сучасного глобалізованого суспільства: економічні, правові, лінгвістичні аспекти».

Формат участі: дистанційний (на платформі ZOOM).

Мова конференції: англійська.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

• Глобалізаційні та економічні процеси в сучасному світі.
  • Сучасні виклики правової системи у контексті розвитку суспільства.
  • Мовна політика та міжкультурна комунікація в умовах глобалізації.

Запрошуємо студентів та їх наукових керівників взяти участь в обговоренні англійською мовою економічних, правових та лінгвістичних проблем суспільства.

Детальніше про участь у конференції
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

остання редакція 28.03.2023