Академічний обмін досвідом: Україна-Німеччина

За ініціативою начальника відділу грантових проєктів канд. екон. наук, доцента Молчанової Е. Ю. та за підтримки проєкту PACT4Ukraine 16–17 березня 2023 р. делегація Державного торговельно-економічного університету відвідала Університет Фрідріха-Олександра Ерланген-Нюрнберг (Німеччина). У складі делегації були проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків д-р екон. наук, проф. Герасименко А. Г., начальник відділу грантових проєктів канд. екон. наук, доц. Молчанова Е. Ю., декан факультету міжнародної торгівлі та права канд. юрид. наук, доц. Гончарова Ю. А., завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права д-р юрид. наук, проф. Мазаракі Н. А.

16 березня 2023 р. представники приймаючого університету презентували основні програми підтримки українських науковців, обговорили з українськими гостями потенційні вектори взаємодії між університетами, перспективи реалізації програм спільного дипломування на третьому рівні вищої освіти.

17 березня 2023 р. делегація ДТЕУ приєдналася до заходів, які були організовані міжнародним відділом Університету Фрідріха-Олександра Ерланген-Нюрнберг. Спільно із представниками 24 інших університетів з 11 країн Європи делегація відвідала інноваційну лабораторію JOSEPHS GmbH, ознайомилася з ViArt та імерсивними технологіями.

Цей візит є першим кроком до успішної співпраці між Державним торговельно-економічним університетом та Університетом Фрідріха-Олександра Ерланген-Нюрнберг.

Еллана Юріївна Молчанова, канд. екон. наук,
доцент, начальник відділу грантових проєктів

остання редакція 06.04.2023