Візит представників ДТЕУ на церемонії інавгурації в Університеті Мессіни

Урочиста церемонія інавгурації з нагоди початку 2022 – 2023 навчального року в Університеті Мессіни (Італія) відбулася 23 березня 2023 року. Університет Мессіни багато років поспіль є надійним партнером Державного торговельно-економічного університету. Під час виступу ректор Університету Мессіни професор Сальваторе Куццокреа неодноразово згадував події в Україні та їх вплив на освітнє середовище та наголошував на необхідності допомоги та співпраці, також висловив вдячність делегатам від Державного торговельно-економічного університету за візит, незважаючи на складні обставини.

У рамках візиту з нагоди свята був підписаний новий Меморандум про взаєморозуміння між ДТЕУ та Університетом Мессіни, також були обговорені питання щодо організації наступної конференції за чотиристоронньою угодою між ДТЕУ, Університетом Мессіни, Краківським університетом економіки та Крагуєвацьким Університетом (Польща), що відбудеться у жовті 2023 року.

Представники ДТЕУ мали нагоду зустрітися із проректором з наукової роботи Краківського університету економіки професором Павелом Лулою та обговорити поточні питання співпраці.

У складі делагації від ДТЕУ були присутні: декан факультету міжнародної торгівлі та права, канд. юрид. наук, доц. Юлія Гончарова та начальник віддулу міжнародних зв’язків Дар’я Іващенко.

Іващенко Дар'я Євгенівна,
начальник відділу міжнародних зв'язків