Участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему «Публічна політика та бізнес в умовах сучасних викликів»

На запрошення Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, зокрема завідувача кафедри менеджменту та адміністрування пані Наталії Махначової, 24 травня 2023 року викладачі кафедри публічного управління та адміністрування ДТЕУ взяли участь у роботі Всеукраїнського круглого столу на тему «Публічна політика та бізнес в умовах сучасних викликів».

З доповідями виступили доценти кафедри Ірина Динник, канд. держ. упр., та Андрій Шинькович, канд. екон. наук.

Їхні доповіді були присвячені актуальним питанням сьогодення, а саме:

• управління територіальним розвитком у повоєнний час;
  • основні виклики для місцевого самоврядування в умовах війни;
  • роль освіти в умовах війни та післявоєнної відбудови;
  • нова державна концепція енергетичної автономії підприємств АПК як основа продовольчої безпеки;
  • діяльність благодійних фондів в умовах повномасштабної війни та ін.

Висловлюємо щиру вдячність нашим колегам за можливість бути запрошеним та взяти участь у цьому заході!

До подальшої співпраці та зустрічей!

Анастасія Ільїна,
канд. екон. наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування

остання редакція 26.05.2023