Гостьова лекція «Цифровізація у продажах» старшого менеджера з продажів міжнародної компанії PepsiCo Globe

За підтримки кафедри економічної теорії та конкурентної політики 25 травня 2023 року відбулася гостьова лекція Блажея ГУРСКІ, старшого менеджера з продажів міжнародної компанії PepsiCo Globe, на тему «Цифровізація у продажах» на платформі Zoom (робоча мова лекції  англійська).

Спікер приділив увагу аспектам побудови ефективного процесу продажів, розповів про тонкощі застосування інструментів автоматизації у продажах та роль і місце цифрових технологій у цих процесах. Блажей ГУРСКІ поділився з аудиторією своїм досвідом роботи у компанії PepsiCo Globe щодо трансформацій, які надають цифрові технології у продажах. Особливий інтерес у здобувачів вищої освіти викликала проблематика можливостей стимулювання продажів, застосування штучного інтелекту, забезпечення цифрової безпеки у продажах. Наприкінці лекції Блажей ГУРСКІ відповів на численні запитання аудиторії. Відбулося жваве обговорення окреслених питань, що визначило високий рівень знань здобувачів університету у царині цифровізації продажів.

Студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники отримали чудову можливість поглибити знання та розширити горизонти своїх компетентностей у сфері цифрових продажів.

Дякуємо панові Блажею ГУРСКІ за цікаву лекцію та інсайти зі сфери цифрових продажів!

Лариса ЛЕБЕДЕВА,
доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики,
кандидат економічних наук

остання редакція 26.05.2023