Студентська дискусійна платформа «Захист вашої приватності: як орієнтуватися у світі персональних даних»

У Державному торговельно-економічному університеті в онлайн-форматі відбулася студентська дискусійна платформа «Захист вашої приватності: як орієнтуватися у світі персональних даних». Захід, що відбувся 22 травня 2023 р., був присвячений обговоренню та дослідженню сучасного стану захисту персональних даних, визначенню основних стандартів законодавчої бази у сфері персональних даних, розгляду міжнародної практики та шляхів інтеграції та організації сталої системи функціонування персональних даних як в Україні, так і на світовій арені.

До заходу доєдналися фахівці зі сфери захисту персональних даних: Артем Кобрін та Дмитро Корчинський – співзасновники української громадської організації «Privacy HUB», що займається просуванням культури захисту персональних даних в Україні і Східній Європі.

Модераторами дискусії виступили: Тарас Гуржій, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права; Катерина Лугова, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ДТЕУ, член РСС ФМТП.

Особлива подяка за організацію Науковому товариству ДТЕУ, зокрема Ользі Герус, Катерині Івасенко, секторам науки ФІТ і ФМТП, а також за ідейну підтримку та натхнення Наталії Мазаракі.

Лугова Катерина, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ДТЕУ.

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 01.06.2023