Правники ДТЕУ долучилися до лав Союзу юристів України!

У рамках комплексу заходів з нагоди Дня Університету відбулося урочисте вручення посвідчень членів Союзу юристів України викладачам правничих кафедр ДТЕУ. Із вітальним словом до усіх присутніх під час заходу звернувся заступник голови Київської міської організації Союзу юристів України, дійсний академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Олег Зайчук, який зазначив, що входження представників ДТЕУ до найбільшої в Україні правничої організації відкриває широкі перспективи для співпраці у напрямі розробки, удосконалення та реалізації освітніх програм підготовки юристів, а відтак – успішної реалізації цілей юридичної освіти на благо суспільства, держави та громадян.

Автор публікації Гуржій Тарас Олександрович,
завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права

27.05.2023
остання редакція 31.05.2023