Спортивний фініш

Спорт - вид розвитку індивідуума такого масштабу, якому важко знайти конкурента. Бездоганне володіння спортивними навичками стає обов’язковою умовою для розвитку особистості в ДТЕУ.

Спартакіада серед збірних команд факультетів 23 травня провела заключний вид змагань – чирлідинг. Старт спортивному дійству дав Ректор Державного торговельно-економічного університету - Анатолій Антонович Мазаракі.

Кожен факультет підготував перфоманс, аби вразити вельмишановне журі, які із власного досвіду знають про виснажливі тренування та мають у своєму арсеналі не одну перемогу:

• Боляк Андрій Анатолійович – Президент Федерації чирлідингу та чирспорту України, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України;
  • Пугачова Алла Едуардівна – суддя міжнародної категорії, учасниця Олімпійських ігор (гімнастика), керівник спортивного клубу «Peregrine cheerleading»;
  • Андрєєва Наталія Олегівна – майстер спорту з художньої гімнастики, тренер СДЮСШ «Школа Дерюгіних».

За підсумками виступів переможний кубок здобула збірна команда ФЕМП, другими стали дівчата ФТМ, а третіми – ФМТП.

Спартакіада серед збірних команд факультетів підійшла до своєї кульмінації, всі види програми пройдені. Студенти збирали нагороди та ставали переможцями, вдосконалювали себе та свою спортивну форму. За сумою балів з усіх дисциплін перемогу у загальнокомандному заліку Спартакіади здобув факультет торгівлі та маркетингу.

Фізична культура і спорт – важелі впливу на розвиток здоров’я нації. Дякуємо усім факультетам, що весь рік змагалися та перемагали перш за все себе!

остання редакція 02.06.2023