"Ключові тренди в розвитку ринку FMCG-рітейлу в Україні" - лекція експерта з торгівлі Гарбарука І.М.

27 березня відбулась відкрита лекція директора «Petroholding Invest» (управляючої компанії міжнародної групи «PETROHOLDING», International Investment Construction Group), експерта з питань проблематики взаємовідносин виробників товарів щоденного споживання і роздрібних торгових мереж Гарбарука Ігоря Миколайовича на тему «Ключові тренди в розвитку ринку FMCG-рітейлу в Україні».

Гарбарук Ігор Миколайович.

У 2003 році закінчив Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Project Management».

Працював на керівних посадах у національних виробничо-торговельних холдингах:

• 2004-2007 рр. – керівник напрямку маркетингових комунікацій, радник Президента корпорації «Олімп» (FMCG);
  • 2007-2010 рр. - директор з маркетингу; виконавчий директор Ради Директорів мережі супермаркетів «Фуршет»;
  • 2011-2013 рр. – директор Департаменту розвитку торгівлі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  • на поточний момент – директор «Petroholding Invest», управляючої компанії міжнародної групи «PETROHOLDING» (International Investment Construction Group).

27.03.2014
adv