Кафедра товарознавства та митної справи
Кафедра товарознавства та митної справи

Наукові здобутки викладачів

товарознавства та митної справи

27 червня 2018 року 4 викладачі кафедри товарознавства та митної справи успішно склали екзамен та отримали сертифікати, що підтверджують знання англійської мови на рівні В2 за міжнародною шкалою, а саме:

Караваєв Т.А. – д.т.н., професор;

Шульга О.С. – к.т.н., доцент;

Андрієвська Л.В. – к.т.н., доцент;

Золотарьова О.Г. – ст. викладач.

Це дає змогу відкривати на кафедрі магістерські програми англійською мовою викладання. На 2018-2019 н.р. заплановано відкриття такої програми спеціалізації «Митна справа». Очікуємо відгуків від потенційних абітурієнтів!

Доцент кафедри товарознавства та митної справи, к.т.н. Андрієвська Людмила Валентинівна була нагороджена Дипломом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у номінації "наукові досягнення". Нагородження відбулося 22 червня 2018 р.

Доктором технічних наук, доцентом кафедри товарознавства та митної справи Караваєвим Т.А. отримано ряд патентів на винаходи щодо покращення якості водно-дисперсійних лакофарбових матеріалів, зокрема на спосіб оптимального використання наповнювачів у складі композицій та склади готових ВД фарб.

Колективом авторів кафедри товарознавства та митної справи (проф. Коптюхом Л.А., доц. Глушковою Т.Г., доц. Андрієвською Л.В. ) впроваджено серію наукових розробок, що стосуються поліпшення споживних властивостей паперу санітарно-гігієнічного призначення, виготовленого з вторинної сировини – макулатури різних марок та з 100% целюлози різних видів (хвойної та листяної) з використанням у композиції хімічних реагентів. Наукові розробки захищені патентами України на винаходи та корисні моделі.

Колективом авторів кафедри товарознавства та митної справи (проф. Коптюхом Л.А., доц. Глушковою Т.Г., ас. Стретович С.С.) розроблено ряд патентів України на корисну модель, що стосуються поліпшення споживних властивостей паперу для писання та друку з максимальним збереженням показників механічної міцності та білості без застосування оптичних підбілювачів, які заборонені у виробництві паперової продукції для дітей.

В основу винаходу поставлено задачу створити паперове полотно з високим ступенем непрозорості, призначене для виготовлення шкільних зошитів, щоденників і підручників, яке забезпечувало б легкість і зручність писання, читання, друкування  інформації, що нанесена з обох боків аркуша і не відбивалася б на зворотному боці, що, в свою чергу, сприяє зниженню навантаження на зір школярів.

30.05.2014
Vita