Матеріали конференцій 2014-2015 н.р.

Науково-дослідна робота

14-15 травня 2015 року відбувся Всеукраїнський форум студентської науки "Розвиток фінансових послуг у контексті нової фінансової архітектури"

Тези доповідей

14-15 травня 2015 року відбулась VIII Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку підприємництва в Україні"

Програма​Тези доповідей

15–16 квітня 2015 року відбулась Всеукраїнськаа науково-практична конференція "Розвиток фінансової системи України в умовах економічних перетворень"

Тези доповідей

16 квітня 2015 року відбувся Міжвузівський науково-методичний семінар "МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД У ВИКЛАДАННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ"

Тези доповідей

19 березня 2015 року відбувся VІІІ Міжнародний бізнес-форум "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ"

Програма; Тези доповідей

18-19 березня 2015 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція "УКРАЇНА ТА ЄС: ПОДОЛАННЯ ТЕХНІЧНИХ БАР’ЄРІВ У ТОРГІВЛІ"

ПрограмаТези доповідей

21 листопада 2014 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася VIІІ Міжнародна науково-практична конференція "Реклама: інтеграція теорії та практики".

ПрограмаТези доповідей

10 листопада 2014 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Вузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності»

ПрограмаТези доповідей

6-7 листопада 2014 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Наукове забезпечення праксеології аудиту», що була організована у співдружності з Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія) та Білоруським державним економічним університетом.

ПрограмаТези доповідей

23-24 жовтня 2014 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція "ТУРИЗМ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"

ПрограмаТези доповідей

16-17 жовтня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась Міжнародна науково-методична конференція «SMART-ОСВІТА: ресурси та перспективи».

19.11.2014
shestack