Audencia Business School

Центр європейської освіти

Audencia Business School
Бізнес-школа "Ауденсія" м. Нант

Бізнес-школа "Ауденсія"  (м. Нант, Франція) – це одна з лідируючих європейських бізнес шкіл, яка була заснована у 1900 році. Ауденсія є одним з елітних французьких вищих навчальних закладів, що відомий у світі своїми дослідженнями та навчальними програмами з менеджменту. Бізнес-школа акредитована такими міжнародними організаціями як Equis, AACSB та AMBA. Лише один відсоток бізнес шкіл у світі може пишатися таким досягненням.

Ауденсія – це міжнародно-орієнтований  вищий навчальний заклад, в якому навчаються студенти більш ніж з 50 країн. Також він має більш ніж 120 міжнародних академічних партнерів. Більше ніж 60 % навчальних програм викладаються англійською мовою.

Понад 20 % жителів м. Нант це молоді люди віком від 16 до 25 років, які навчаються у місті. Зручне розташування та можливість транспортного сполучення роблять місто привабливим не лише для студентів, а й для туристів. Нант знаходиться в 2 годинах їзди від Парижу та менш ніж в 30 хвилинах від узбережжя Атлантичного океану. Також доволі зручно дістатися від м. Нант до Лондона, Брюсселю та Женеви.

Опис програми навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Студентський обмін

Студенти ДТЕУ/КНТЕУ мають можливість навчатися на основах взаємного обміну один семестр в Ауденсії. Кількість студентів за обміном не може перевищувати 3-5 осіб щорічно.

Для студентів ДТЕУ/КНТЕУ за взаємним обміном у Ауденсії відкриті такі програми: Міжнародний Магістр з Менеджменту, а також Медіа та Комунікації.

Мова навчання: англійська.

Вимоги до студентів:

• Студент магістерської програми.
  • Знання англійської на рівні В2/С1, підтверджене відповідним сертифікатом (Toefl або IELTS).

Програма подвійного дипломування

Студенти ДТЕУ/КНТЕУ мають можливість зареєструватися на програму подвійного дипломування Ауденсії для отримання ступеня «Міжнародний Магістр з Менеджменту (ІММ)».

Вимоги до студентів для  вступу на програму ІММ:

• 8 академічних семестрів або диплом бакалавра та прийняття на магістерську програму ДТЕУ/КНТЕУ.
  • Мінімальний рівень володіння англійською мовою В2 (Toefl – 80 або IELTS 6.5 – 7).

Тривалість навчання в Ауденсії: 2 академічні семестри + проект/дипломна робота з менеджменту та опційна практика на підприємстві терміном 4-6 місяців.

Ступінь, що присвоюється: магістр з міжнародного менеджменту.

План навчання для студентів КНТЕУ в Ауденсії:

• вересень-грудень – навчання в Ауденсії як студент за обміном;
  • січень-червень – навчання в Ауденсії 2 семестр + проект з менеджменту, який захищатиметься у грудні.

Процедура запису на програму:

1. аплікаційні документи студентів за обміном до Ауденсії повинні бути подані за 4 місяці до початку навчання;
  2. остаточне зарахування студентів залежить від прийняття аплікаційних форм директорами Програми;
  3. кількість студентів, зарахованих на навчання для отримання подвійного диплому обговорюється щорічно.

Витрати:

• Студенти за обміном не сплачуватимуть вартість навчання у партнерському закладі.
  • Студенти, обрані на навчання за програмою «ІММ», будуть сплачувати вартість навчання у другому семестрі в Ауденсії. Вартість навчання буде еквівалентною половині опублікованої вартості.
  • Обов’язкові сплати для студентів за обміном та за програмою (тобто підручники, внески студентської асоціації, страхування здоров’я та ін.) повинні бути сплачені студентом у  Ауденсії.
  • Відповідальність за дорожні витрати та проживання покладається на кожного студента та фінансується їх коштом.

Додаткова інформація надана в Fact Sheet англійською мовою.

Офіційний сайт: http://www.audencia.com

13.02.2015