Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2

Вегетаріанство: за чи проти

Команда: Леонтович Катерина (студентка 2 курсу 16 групи ФЕМП, член наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених), Шимко Ольга (студентка 2 курсу 16 групи ФЕМП, член наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених), Тарабан Ольга (студентка 2 курсу 9 групи ФЕМП, член наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених)

Активісти Всеукраїнського руху “Молодь за права споживачів” 16 березня відвідали школи м. Бровари за сприяння управління освіти і науки Броварської міської ради, де проводили тренінги, лекції та майстер-класи на різноманітні теми. Наприклад, учні 11-х класів школи №2 слухати про переваги, недоліки та думку лікарів щодо вегетаріанства.  Бути здоровим сьогодні – престижно. Щоб таким почуватися, потрібно вести здоровий спосіб життя. Кожна людина в певний період життя починає замислюватися про своє здоров’я як про найдорожчий земний скарб. Вегетаріанство(система харчування людини тільки рослиною й молочною їжею, без вживання м»яса. Та чи є це природною закономірністю для нашого організму, тіла і душі?

Отже, вегетаріанство – це дієта, яка стала ідеологією і захопила весь світ. Але як жити і що їсти – вибір кожного.

30.03.2015
knteu