Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 270

Бліц-інфо «Водне багатство»

Команда: Сидоренко Олена Володимирівна (професор кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів), Боліла Надія (аспірант кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів), Якобчук Юлія (аспірант кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів), Жемердєєв Антон (1 курс магістеріуму 2 група ФТТП)

З нагоди Всесвітнього дня прав споживачів активісти руху «Молодь за права споживачів» за сприяння Деснянської районної в місті Києві державній адміністрації завітали до ЗОШ №270.  В дружній атмосфері відбулося обговорення такої проблеми, як: безпечність питної води в Україні.

В рамках заходу старшокласникам було представлено:

- цікаві факти про воду, загрози для здоров’я, які можуть виникнути при недостатньому вживанні води;

- методи, які існують для очистки води, як на водоочисних спорудах, так і в домашній умовах;

- проблематику, яка виникла в країні щодо забезпечення населення якісною питною водою.

Також цікаво було дізнатися саму думку учнів про якість води в їхньому місті, а також чи використовують вони системи доочищення для покращення смакових властивостей води. Для цього була розроблена анкета, на питання якої з радістю відповіли старшокласники.

Кожний пересічний споживач заслуговує знати, яку воду він споживає!

30.03.2015
knteu