Оголошеннявсі

Програми англійською мовою викладання

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ

Київський національний торговельно-економічний університет оголошує черговий прийом на освітньо-професійні програми підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» з англійською мовою викладання для українських та іноземних громадян – «Міжнародна економіка», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Фінансовий менеджмент», «Міжнародний туристичний бізнес», «Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент», «Торговельний менеджмент», «Готельний і ресторанний менеджмент», «Міжнародний готельний бізнес», «Фінансове посередництво», «Митна справа» та прийом на освітньо-професійні програми підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» - «Міжнародна економіка», «Менеджмент ЗЕД», «Міжнародний туризм».

Відбір вступників здійснюється приймальною комісією за результатами загального конкурсу незалежно від джерел фінансування та громадянства вступників. Вступ на освітні програми англійською мовою викладання відбувається згідно з правилами прийому, з якими можна ознайомитися за посиланням.

Про намір навчатися за англомовною програмою вступники з КНТЕУ, інших українських та закордонних ВНЗ зазначають у заяві, що подається на одну із зазначених спеціальностей.

Вступники можуть надавати до приймальної комісії сертифікати про здачу екзаменів з англійської мови відповідно до європейських вимог рівнів В1, В2.

Навчальні програми забезпечують виключно англійською мовою висококваліфіковані викладачі КНТЕУ та провідні вчені ВНЗ Європи – партнерів університету.

Студенти магістерських програм в процесі 1,5-річного навчання, студенти проходять практику, як правило, у представництвах міжнародних компаній в Україні та на спільних підприємствах з іноземним капіталом, постійно спілкуються з представниками посольств, міжнародних організацій, закордонними гостями КНТЕУ.

Студенти освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня "магістр" та "бакалавр" з англійською мовою викладання мають можливість навчатися закордоном, у т.ч. паралельно, в рамках двосторонніх угод КНТЕУ із західноєвропейськими університетами-партнерами.

Після успішного завершення програми студенти отримують додаток до диплому європейського зразка, який засвідчує англомовне навчання та виконання випускної кваліфікаційної роботи англійською мовою.

Координатори програм:

Бєляєва Наталія Сергіївна - провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язківтел.:

(+380-44) 531-31-60
вн.тел.: 1661
e-mail: n.bieliaieva@knute.edu.ua

Кравцов Сергій Станіславовоич - провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків
(+380-44) 531-31-60
s.kravtsov@knute.edu.ua