Бакалавріат

Програми англійською мовою викладання

До уваги вступників до Державного торговельно-економічного університету!

Станом на 2020/2021 навчальний рік в університеті функціонують наступні бакалаврські програми з англійською мовою викладання (термін навчання 3 роки і 10 місяців):

1. «Міжнародна економіка»
  2. «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»
  3. «Міжнародний туризм»
  4. «Готельно-ресторанна справа»

Навчання на англомовних програмах проводиться виключно на денній формі!

Іноземні громадяни мають обов’язково володіти державною мовою на початковому рівні. Зарахування іноземців на навчання на бакалаврські програми  здійснюється за результатами співбесід з визначених предметів українською мовою (табл. 1) та на підставі академічних прав на продовження навчання, що надаються документом  про здобутий рівень освіти в країні його походження, і врахування балів  успішності, що дають право на продовження навчання на наступному рівні  вищої освіти відповідно до законодавства країни, що видала документ про  здобутий рівень освіти, укладення та оплати договору на навчання.

Про намір навчатися за англомовною програмою вступники зазначають у заяві. Вступникам пропонується надавати до приймальної комісії сертифікати про здачу екзаменів з англійської мови відповідно до європейських вимог рівнів В1/В2 або інший еквівалентний документ.

Співбесіди для зарахування на бакалаврські програми з англійською мовою навчання

№ п.п.

Назва бакалаврської програми з англійською мовою викладання

Перелік конкурсних предметів

«Міжнародна економіка»

Математика;

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Історія України;
Іноземна мова (англ.)

«Міжнародний туризм»

Іноземна мова;

«Готельно-ресторанна справа»

Іноземна мова;
Історія України або Географія

Для в'їзду в Україну вступники з інших країн повинні отримати від університету офіційне запрошення, для чого необхідно надіслати копію паспорта та документ про раніше здобутий освітній рівень з додатком і їх переклад українською мовою, завірений нотаріально, а також згоду на збір та обробку персональних даних.

Список документів, необхідних для вступу на бакалаврські програми англійською мовою викладання:

1) анкета (за зразком);

2) копія документа, що підтверджує особу та громадянство;

3) документ (оригінал та його копія) про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, нострифіковані і легалізовані у встановленому порядку згідно із законодавством України;

4) медична довідка про стан здоров'я, засвідчений офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземний студент, виданий не пізніше, ніж за два місяці до приїзду на навчання в Україну;

5) поліс медичного страхування;

6) копія документа про народження;

7) згоду на збір та обробку персональних даних;

8) 12 фотографій розміром 35 × 45 мм на матовому папері;

9) зворотний квиток з відкритою датою повернення на батьківщину терміном до одного року;

10) документи, зазначені в пунктах 2), 3), 4), 6), повинні бути перекладені українською мовою і завірені нотаріально.

За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків за телефонами:

Кравцов Сергій Станіславовоич – провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків

(+380-44) 531-31-60
s.kravtsov@knute.edu.ua