«Візьміть мене на роботу!»: під таким гаслом відбулась серія майстер-класів для студентів КНТЕУ

31 березня та 2, 7, 9 квітня Центр розвитку кар’єри у партнерстві з компанією Newbreed Young Talents провели для студентів КНТЕУ цикл із 4-х пов’язаних між собою практичних майстер-класів «Візьміть мене на роботу!».

Більше 100 студентів різних курсів та факультетів скористались унікальною можливістю здобути практичні знання і навички та в майбутньому відчувати себе "як риба у воді" під час пошуку роботи.

Освітній  проект, що надав комплексне розуміння процесу пошуку роботи своєї мрії, об’єднав  майстер-класи за тематиками.

«Пошук роботи», на якому студенти дізнались  про сучасні інструменти та шляхи пошуку роботи й ексклюзивні секрети від експертів.

В рамках наступного майстер-класу «Все про резюме та мотиваційний лист» на учасників чекала захоплююча практика складання резюме та секрети виділення своєї кандидатури серед інших від HR-менеджера компанії Mars Ukraine Марта Цуп.

«Все про співбесіду»   поради від фахівців як підготуватися та успішно пройти співбесіду.

«Центр оцінки»  Що це? Навіщо? Як успішно себе проявити під час центру оцінки?

Усі майстер-класи відбулися за участю менеджерів з персоналу із різних провідних міжнародних компаній! Окрім порад експертів учасники мали змогу взяти участь у практичних заняттях та потренуватись у складанні резюме, пройти справжню співбесіду, відчути на собі реалії центру оцінки, а також отримати відповіді на будь-які інші запитання.

Студенти отримали лише дієві поради від експертів ринку праці! Всі учасники отримали  сертифікати про участь в проекті «Візьміть мене на роботу!».

09.04.2015
adv