Ткаченко Т.І. призначено головою експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт

Департамент атестації кадрів вищої кваліфікації повідомляє, що наказом Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2015 року №407 "Про внесення змін до наказу МОНУ від 27 січня 2014 року № 78 доктора економічних наук, професора Ткаченко Тетяну Іванівну призначено головою експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт Міністерства з проблем секторального розвитку та підприємництва.

Вітаємо Тетяну Іванівну Ткаченко з призначенням і бажаємо плідної праці у новому статусі.

10.04.2015
adv