logo
Кафедра менеджменту
Кафедра менеджменту
logo
Кафедра менеджменту
img

Стратегічне партнерство

менеджменту

Стратегічне партнерство

Зворотний зв'язок зі стратегічними партнерами (стейкхолдерами)

Викладачі кафедри менеджменту протягом 2008–2020 рр. підтримують ділові зв’язки з державними установами, підприємствами, науково-дослідними інститутами, навчальними закладами, в тому числі за міжнародними угодами.

Інформація щодо меморандумів та договорів про співпрацю з підприємствами – стратегічними партнерами кафедри менеджменту

Підприємства-
партнери
Інформація про підприємство Спеціальність, спеціалізація,
договір /меморандум

Товариство з обмеженою відповідальністю
«Епіцентр К»
https://epicentrk.ua

Українська національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» була створена в 2003 році. Основна спеціалізація компанії – роздрібна торгівля будівельними матеріалами, товарами для оздоблення оселі, меблями, товарами для дому, побутовою хімією, автотоварами, товарами для саду та городу, дитячими товарами тощо.
Сьогодні національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» налічує 75 торговельних центрів, в які входять 11 об'єктів мережі "Нова лінія". Загальна торгова площа - 1,5 млн. кв. метрів.
Компанія є лідером з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД і ДО», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України

073 «Менеджмент»,
всі спеціалізації

Підприємство з іноземними інвестиціями
«Тойота-Україна»
http://www.toyota.ua

Підприємство з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» є в Україні офіційним імпортером та дистриб’ютором автомобілів і запчастин Toyota і Lexus.
Компанія «Toyota Motor» уже більш ніж 80 років успішно веде свою діяльність як один із провідних автовиробників світу, займає 8 місце в рейтингу 500 найбільших світових компаній. Японія займає друге місце в світі по індексу значення автомобільної промисловості в національній економіці (53%), поступаючись лише США (89%).
Сьогодні офіційна дилерська мережа ПІІ «Тойота-Україна» налічує 29 дилерських центрів та 30 сервісних станцій Toyota по всій території України та 5 дилерських центрів Lexus у Києві, Дніпропетровську, Львові та Харкові. Працівники компанії цінують кожного клієнта і щодня суворо дотримуються основного правила – «Клієнт перш за все!».

073 «Менеджмент»
всі спеціалізації
та ступені освіти

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ІДС Аква Сервіс»

https://www.ids.ua/uk/

«IDS Aqua Service» надає послуги з доставки питної води додому і в офіси, входить до складу холдингу IDS Group. У портфелі брендів компанії — води «Borjomi»; «Моршинська»; «Моршинка»; «Миргородська»; «Миргородська Лагідна»; «Трускавецька»; «Aqua Life»; «Аква Няня»; «Аляска».
IDS Aqua Service є членом Ради Асоціації «Бутильовані води України», яка в свою чергу входить до складу Асоціації мінеральних та питних вод України та Європейської Федерації бутильованих вод, а також входить до складу IDS Borjomi Ukraine - лідера на вітчизняному ринку мінеральних і питних вод.
Сьогодні компанія IDS Aqua Service – це:
провідний національний оператор на ринку доставки води;
поєднання природних ресурсів та сучасних технологій (наша вода видобувається лише в курортних регіонах України)

073 «Менеджмент»
всі спеціалізації
та ступені освіти

Товариство з обмеженою відповідальністю
«РІВА-СЕРВІС»
https://riva-servis.ibud.ua/

(з 01.01.2021 р. -
ТОВ «Торговий Дім
«РІВА-СЕРВІС»)

 

Це компанія з багаторічним досвідом  комплексного забезпечення  об”єктів  будівництва тепло-, водо- та газопостачання трубопровідною запірною арматурою і частинами трубопроводу, а також постачання продукції для АЗС та нафтобаз, у т.ч. резервуарного та вимірювального обладнання.  
Пропозиція компанії налічує більш, ніж 1000 найменувань продукції.  Переваги компанії: команда фахівців-професіоналів; продумана система логістики; гнучка цінова політика;  гарантія якості товару; бездоганна ділова репутація.

073 «Менеджмент»,  всі спеціалізації

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Нова Лайт» http://www.nova-light.com.ua/

Основний та найбільший напрям діяльності підприємства – це  оптова та роздрібна торгівля освітлювальним обладнанням, джерелами світла, автоматикою, інсталяцією та їх сервісним обслуговуванням (заміна джерел живлення, світла). З початку 2010 року підприємство є лідером вітчизняного ринку оптової торгівлі ринку електро- та світлотехніки, експерт з впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій у сфері електротехнічного й світлотехнічного забезпечення об’єктів будівництва. Фахівці підприємства гарантують бездоганний рівень розробки концепції електропостачання й освітлення, світлотехнічного проектування й розрахунків освітленості, підбору оптимального обладнання, своєчасного надходження обладнання, контролю правильності проведення інсталяції обладнання, гарантійного й післягарантійного обслуговування обладнання. Найбагатший досвід фахівців напрацьовувався під час реалізації декількох тисяч різноманітних проектів у всіх галузях і куточках України.

073 «Менеджмент», спеціалізації «Управління бізнесом», «Торговельний менеджмент», «Промисловий менеджмент»

Товариство з обмеженою відповідальністю
«Ашан Україна Гіпермаркет» https://auchan.ua/ua/auchan-ukraine

Groupe Auchan SA» - французька корпорація, представлена в багатьох країнах світу, що є одним із найбільших в світі операторів роздрібних мереж (у тому числі мережі продуктових гіпермаркетів «Auchan»).  «Ашан» є головним структурним підрозділом сімейної мегакорпорації «Асоціація сім'ї Мюлье».
Україна стала дванадцятою країною, де французька торговельна мережа «Auchan» відкрила свої гіпермаркети. Відкриття першого гіпермаркету в Україні відбулося 29 березня 2008 року у Києві. Управління всією діяльністю «Ашан» в Україні покладено на компанію «Ашан Україна Гіпермаркет», яка має у своєму складі ряд структурних підрозділів, серед яких, консалтингові, фінансові та будівельні компанії, що реалізують велику кількість груп товарів.

073 «Менеджмент», спеціалізація  «Торговельний менеджмент»

Товариство з обмеженою відповідальністю
«Галерея-Алекс» https://shoko.com.ua/uk (мережа ресторанів «Момент»)

Історія створення та розвитку мережі «Шоколадниця» розпочалася у м. Києві з 2006 року (прийшовши з російського ринку ще з 1964 року). З моменту відкриття і до сьогодні «Шоколадниця» була і залишається законодавцем «кавової моди». «Шоколадниця» є незмінним місцем зустрічей, приємних бесід, кавових насолод, десертних вишуканостей і всього найприємнішого, про що відвідувачі тільки можуть подумати! Сьогодні у м. Києві та м. Борисполі працює 8 кав’ярень, а також 3 ресторани «Момент». Гостей кав’ярні чекають традиції щирої гостинності, затишний інтер’єр і приємна атмосфера, що спонукає до спілкування. У постійно оновлюваному меню можна знайти більше 30 найменувань кави та кавових напоїв. Крім того, господарі та менеджери завжди раді запропонувати смачний гарячий шоколад, широкий асортимент ароматного чаю та оригінальні коктейлі.

073 «Менеджмент», всі освітні ступені та спеціалізації

Товариство з обмеженою відповідальністю «ХЕДХАНТЕР» https://kiev.hh.ua
(Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна)

Група компаній HeadHunter працює на ринку інтернет-рекрутингу з 2000 року. На даний момент сайт hh.ua визнаний одним з кращих онлайнових ресурсів для пошуку роботи і найму персоналу, із  найчисельнішою базою резюме, надаючи послуги з підбору фахівців більше 30 тисячам компаній з 28 професійних сфер діяльності. Основу пошукувачів аудиторії сайту складають висококваліфіковані фахівці різного профілю. На сьогодні hh.ua володіє найчисленнішою аудиторією кандидатів ТОП-рівня і фахівців «західного зразка». Керівники, менеджери вищої та середньої ланки, робітники – всі категорії посад персоналу приходять шукати роботу на hh.ua.

073 «Менеджмент», всі спеціалізації
(ОС "бакалавр", "магістр"

Товариство з обмеженою відповідальністю «Еко» https://eko.com.ua
(Всеукраїнська мережа супермаркетів
«ЕКО маркет»)

Перший продуктовий супермаркет "Еко" був відкритий у 2003 році у м.Чернігів. Мережа на даний момент налічує 115 магазинів у 35 містах України. У компанії працюють більше 9000 тисяч осіб. В мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, побутові товари першої необхідності. Також є своє виробництво – кулінарія та пекарні, в деяких магазинах - власні кондитерські цехи. Офіційний слоган компанії відображає її основну концепцію «ЕКО маркет» – економний супермаркет!». Мережа продовжує своє зростання і розвиток, вибудовуючи довгострокові і взаємовигідні відносини з клієнтами і партнерами в сфері продажів.

073 «Менеджмент»,
всі спеціалізації

Товариство з обмеженою відповідальністю
«Уапром»
https://evo.company
(продуктова
IT-компанія EVO)

Сьогодні EVO є лідером ринку електронної комерції, українською продуктовою IT-компанією із досвідом роботи на ринку понад 10 років. Сьогодні – це сім’я онлайн-маркетплейсів із гаслом «In marketplace we trust!», де сотні тисяч підприємців продають свої товари та надають послуги мільйонам користувачів завдяки успішному розвитку різноманітних проектів, що стали лідерами галузі в країнах присутності: Prom.ua, Deal.by, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, «Вчасно», Crafta.ua, Kabanchik.ua, Kabanchik.by, MegaMaster.kz, а також підготовці до запуску декілька нових проектів. Компанія допомагає підприємцям освоювати світ електронної комерції, надає своїм клієнтам комплексні пакетні послуги, пов’язані з онлайн-торгівлею.

073 «Менеджмент»,
всі спеціалізації


Викладачі кафедри менеджменту також активно співпрацюють із такими організаціями-партнерами в межах підвищення професійного розвитку, проведення виїзних занять та екскурсій, організації відкритих лекцій провідними фахівцями:

  1. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в Україні. Участь у Програмі перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».  Керівництво підготовкою консультаційних проектів. Проведення тренінгів з дисциплін менеджерського циклу. Участь у семінарах за програмою (Бай С.І., Жуковська В.М., Підкамінний І.М., П'ятницька Г.Т., Сичова Н.В., Білявська Ю.В.)
  2. Технологічний парк «Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»,  Науково-дослідний економічний інститут  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в Україні  - залучення провідних фахівців до підготовки кадрів за спеціальністю «Менеджмент», стажування студентів, рецензування випускних кваліфікаційних робіт, підготовка підручників та навчальних посібників (Бай С.І.,  Підкамінний І.М., Ціпуринда В.С.).
  3. Digital-агенція iLION та агенція з управління репутацією Topserm Україна – проведення тренінгів, конференцій, семінарів.
  4. Громадська спілка «Українська асоціація досконалості та якості» – участь у круглих столах, проведення майстер-класів, конференцій, семінарів.
  5. Департамент земельних відносин АТ «Укргазвидобування» - участь у круглих столах, конференціях, проходження практичної підготовки студентів.

В межах проходження студентами практичної підготовки кафедрою організована співпраця з такими підприємствами:
ДП фірма «Екотехніка-М», м. Київ, ТОВ «Рітейл-Тренд», м. Київ; ПАТ «ТОДЕФ», м. Київ; ТОВ «Двері Білорусії», м. Київ; ТОВ «Епіцентр К», м.Київ; ТОВ «Асканія-Трейдінг»; ПрАТ «Олімпієць»; Академія технологічних наук України; Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг; Торгово-промислова палата України; Київська торгово-промислова палата; Міністерство фінансів України; Міністерство економічного розвитку і торгівлі України; Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку; ТОВ «Двері Белорусі» (м. Київ), ТОВ «Ашан Україна гіпермаркет» (м. Київ); Українська асоціація бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів; ПАТ «Оболонь»; ПАТ КЗШВ «Столичний»; ПрАТ КЗБН «Росинка»; ПрАТ «Київ-одяг»; ПП «Вест Лайн Дистриб’юшин»; ТОВ «Соната груп»; ТОВ «Домотроніка»; ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України»; ТОВ «ТОП Косметікс»; ТОВ «Арго-торгівельна мережа»; ТОВ «Кібер Біонік Систематікс»; ТОВ «Технологічний парк «Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона» щодо проведення цільових наукових досліджень, організацї таі проведення стажування викладачів кафедри.

17.06.2013
chronon
6064
остання редакція 15.04.2021
05865