Факультет інформаційних технологій
Факультет інформаційних технологій

інформаційних технологій

Факультет інформаційних технологій створено у 2019 році внаслідок реструктуризації факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.

Науково-педагогічний склад факультету налічує 80% викладачів з науковими ступенями докторів і кандидатів наук.

До складу факультету входять 4 кафедри:

Кафедра цифрової економіки та системного аналізу — випускова зі спеціальності    "Економіка", спеціалізації  "Економічна кібернетика" (ОС "Бакалавр"); "Цифрова економіка" (ОС  "Бакалавр"); спеціальності "Системний аналіз",  спеціалізації   "Інформаційні технології та бізнес-аналітика" (ОС "Бакалавр"); спеціальності   "Економіка", спеціалізації  "Цифрова економіка" (ОС "Магістр").

Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки  випускова зі спеціальнос-тей  "Інженерія програмного забезпечення” (ОС "Бакалавр" та "Магістр") та   "Кібербезпека",  спеціалізації "Безпека інформаційних і комунікаційних систем в економіці".

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем  випускова зі спеціальності   "Комп'ютерні науки” (ОС "Бакалавр" та "Магістр") .

Кафедра вищої та прикладної математики

Навчання на факультеті проводяться за новітніми методиками в аудиторіях із найсучаснішим обладнанням. При кафедрах діють комп'ютерні класи та лабораторії, обладнані сучасною обчислювальною та організаційною технікою. Студенти мають можливість працювати у локальних комп'ютерних мережах і у всесвітній мережі Internet.

ХАРЧЕНКО              Олександр Анатолійович –

декан факультету, кандидат технічних наук, доцент

a.kharchenko@knute.edu.ua

xaa_07@i.ua,