Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем
Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем

обліку, аудиту та інформаційних систем

Харченко Олександр Анатолійович
декан факультету, кандидат технічних наук, доцент

a.kharchenko@knute.edu.ua

xaa_07@i.ua,

xaa_07@ukr.net

Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем заснований у 1966 р.

Загальна кількість студентів - 1820.

Науково-педагогічний склад факультету налічує 92% викладачів з науковими ступенями докторів і кандидатів наук.

До складу факультету входять 6 кафедр:

Кафедра обліку та оподаткування - випускова зі спеціальності "Облік і оподаткування", спеціалізації "Облік і оподаткування" (ОС "Бакалавр"); "Облік і податковий консалтинг" (ОС "Магістр"); "Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі" (ОС "Магістр").

Кафедра фінансового аналізу та аудиту - випускова зі спеціальності  "Облік і оподаткування", спеціалізації "Фінансовий контроль та аудит" (ОС "Бакалавр"); "Фінансовий аналіз та аудит" (ОС "Магістр"); "Фінансова аналітика"(ОС "Магістр")

Кафедра кібернетики та системного аналізу - випускова зі спеціальності  "Економіка", спеціалізації  "Економічна кібернетика" (ОС "Бакалавр"); "Цифрова економіка" (ОС "Бакалавр"); спеціальності "Системний аналіз", спеціалізації "Інформаційні технології та бізнес-аналітика" (ОС "Бакалавр"); спеціальності "Економіка", спеціалізації  "Цифрова економіка" (ОС "Магістр")

Кафедра програмної інженерії та кібербезпеки - випускова зі спеціальностей "Інженерія програмного забезпечення” (ОС "Бакалавр" та "Магістр") та "Кібербезпека", спеціалізації "Безпека інформаційних і комунікаційних систем в економіці".

Кафедра комп'ютерних наук - випускова зі спеціальності "Комп'ютерні науки” (ОС "Бакалавр" та "Магістр")

Кафедра філософських та соціальних наук - випускова зі спеціальності "Соціологія", спеціалізації "Соціологія економічної діяльності" (ОС "Бакалавр").

Навчання на факультеті проводяться за новітніми методиками в аудиторіях із найсучаснішим обладнанням. При кафедрах діють комп'ютерні класи, обладнані сучасною обчислювальною та організаційною технікою. Студенти мають можливість працювати у локальних комп'ютерних мережах і у всесвітній мережі Internet.

Заступники декана

ГОРДОПОЛОВ Володимир
Юрійович,

заступник декана