Кафедра комп'ютерних наук
Кафедра комп'ютерних наук

Події кафедри

комп'ютерних наук

• 18-19 червня 2019 року відбувся захист випускних кваліфікаційних проектів на здобуття освітнього ступеня бакалавр з комп’ютерних наук.

За підсумками захисту випускних кваліфікаційних проектів (робіт) та виконання навчального  плану підготовки,  студенти здобули  освітній ступінь бакалавр з комп’ютерних наук. До захисту випускного кваліфікаційного проекту (роботи). було допущено 17 осіб. Захистилися 17 осіб. Результати захисту випускного кваліфікаційного проекту – 41,2% відмінно, 35,3% - добре, 23,5 % - задовільно, середній бал з фаху складає 81,5 балів.

Екзаменаційна комісія № 5 із захисту випускних кваліфікаційних проектів (робіт) на здобуття освітнього ступеня бакалавр з комп’ютерних наук працювала в такому складі:

Голова Екзаменаційної комісії №5 – Полумієнко Сергій Констянтинович, доктор фізико-математичних наук, завідуючий відділом прикладної інформатики Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору.

Члени комісії: Краскевич В.Є. – професор кафедри комп’ютерних наук, Цензура М.О. - доцент кафедри програмної інженерії та кібербезпеки, Самойленко Г.Т. – доцент кафедри комп’ютерних наук.

За результатами захисту випускних кваліфікаційних проектів (робіт), комісія зазначила, що переважна більшість студентів успішно впоралася із захистом випускних робіт, що свідчить про достатньо високий рівень отриманих знань та уміння їх застосовувати на практиці. Голова комісії, також відзначив високий рівень та прикладний характер робіт таких студентів: Верещагіна А.М., Гладунник Ю.Б., Заїки О.О., Нохріна Є.О., Москалюк І.Ю., Осипової Г.М., Пролісок А.В.

12-15 червня 2019 року викладачі кафедри компютерних наук прийняли участь в міжнародній науковій конференції ICTERI-2019 «15th INTERNATIONAL CONFERENCE on ICT in EDUCATION, RESEARCH, and INDUSTRIAL APPLICATIONS 12 - 15 June, 2019 / Kherson, UKRAINE»

Конференція ICTERI 15 років об’єднує викладачів, учених, практиків і розробників, які працюють в освітній, науковій та індустріальній галузях. Конференція містить в собі широкий спектр наукових напрямків представлених відповідними секціями і воркшопами: Advances in ICT Research; Information Systems: Technology and Applications; ICT in Education; ICT Cooperation in Academia and Industry; 4th International Workshop on Professional Retraining and Life-Long Learning using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person 2019); 7th International Workshop on Information Technologies in Economic Research (ITER 2019); 7th Workshop on Computer Simulation in Education (CoSinE 2019): A Workshop in memory of Professor Illia O. Teplytskyi; 3nd International Workshop on Rigorous Methods in Software Engineering (RMSE 2019); 5th International Workshop on Theory of Reliability and Markov Modeling for Information Technologies (TheRMIT 2019).

Викладачі кафедри долучилися до роботи конференції, зокрема в рамках 7th International Workshop (CoSinE 2019) on Computer Simulation in Education:A Workshop in Memory of Professor Illia O. Teplytskyi, завідувач кафедри комп’ютерних наук, проф. д.ф.-м.н. Пурський О.І. зробив доповідь за результатами наукових досліджень на тему «Computation Algorithm for Integral Indicator of Socio-Economic Development».  На фото представлені моменти конференції.

01.07.2018
остання редакція 03.07.2019