Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Оголошеннявсі

Лекція Чеховича С.Б. на тему "Глобалізація принципу верховенстваправа в сучасному світі"

правового забезпечення безпеки бізнесу

Лекція кандидата юридичних наук, доцента, заслуженого юриста України Чеховича С.Б.

на тему "Глобалізація принципу верховенства права в сучасному світі"

У межах відзначення Всеукраїнського тижня права в КНТЕУ за активної участі кафедри загальноправових дисциплін відбулася відкрита лекція к.ю.н., доц., заслуженого юриста України, завідувача відділу Головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України Чеховича Сергія Болеславовича на тему "Глобалізація принципу верховенства права в сучасному світі ".

На лекції були присутні студенти 1 та 2 курсу спеціалізації "Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності",«Фінансове право», «Комерційне право» , «Цивільне право та процес»,  факультету міжнародної торгівлі та права.

Чехович Сергій Болеславович у своїй лекції детально розповів про глобалізацію верховенства права при забезпеченні прав, свобод людини та громадянина.  Крім того, лектор приділив значну увагу розуміння цього принципу.

остання редакція 03.03.2023
shestack