Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція.

правового забезпечення безпеки бізнесу

У межах організованої факультетом міжнародної торгівлі та права КНТЕУ 6 – 7 березня 2019 року ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв’язків України кафедрою загальноправових дисциплін забезпечено проведення двох дискусійних платформ конференції: Секція 4.1. Безпека підприємництва в Україні: історія і сучасність (модератори: Мушенок В.В., д.ю.н. доц., Мельниченко Р.В., к.ю.н.); Секція 4.2. Теорія і практика кримінального права і процесу (модератори: Давиденко В.С., к.ю.н. доц., Ситніченко О.М., к.ю.н.).

Студенти як учасники конференції презентували цікаві та науково змістовні доповіді щодо загальних засад правового забезпечення безпеки підприємницької діяльності та кримінально-процесуальної проблематики, а також запропонували власне бачення розв’язання низки проблемних питань, наявних у сучасному механізмі правового забезпечення безпеки підприємницької діяльності та кримінально-правового виміру суспільних відносин.

Учасниками конференції визначено кращі доповіді студентів, яких було відзначено дипломами І-ІІІ ступенів. Дипломи І ступеня отримали: Орлова Тетяна (2 курс), Корольова Анна (3 курс). Дипломи ІІ ступеня отримали : Олійник Вікторія та Мініч Ілона (2 курс), Лавріненко Валерій (1 курс). Дипломи ІІІ ступеня отримали : Дідик Валерій (2 курс). Сколота Аліна  (3 курс).

За запрошенням завідувача кафедри проф. Крегула Ю.І. у роботі секцій узяв участь кандидат  військових наук, проф. відомий науковець, практик,  фахівець із правового забезпечення безпеки бізнесу Зубок М.І., який виголосив цікаву та змістовну доповідь щодо теоретичних положень безпекознавства та сучасного стану забезпечення безпеки бізнесу, а також відповів на численні питання студентів.

остання редакція 03.03.2023
shestack