Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Оголошеннявсі

ІХ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу»

правового забезпечення безпеки бізнесу

4 грудня 2020 року студенти 2 курсу ФМТП (Бондаренко В., Бондарук Л., Гарбар А., Герус О., Гур’єва О., Каражова Є., Кобилінська М., Кулик О., Майборода Д., Марченко Л., Михайличенко В., Лихопека К., Стремецька А., Уховська Є., Ховайло Є., Шкуренко О.) взяли участь в ІХ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу», що проводився Університетом Короля Данила, м. Івано-Франківськ, в он-лайн форматі.

Під керівництвом доцента кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Шведової Ганни Леонідівни студентами підготовлено наукові доповіді на актуальні теми, зокрема, злочинність неповнолітніх, пенітенціарна пробація, призначення покарання, організована злочинність, корупція тощо, які опубліковано в матеріалах семінару.

В рамках заходу студенти взяли участь в експертному обговоренні проблематики кримінальних проступків та проекту нового Кримінального Кодексу України, що надало їм можливість долучитись до законотворчого процесу та визначити напрямки сучасної кримінально-правової політики держави.

остання редакція 03.03.2023
shestack