Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Круглий стіл присвячений дню захисту прав споживачів

В рамках святкування Всесвітнього дня прав споживачів, 15 березня 2021року відбулася зустріч за круглим столом представників громадських організацій, практикуючих юристів, адвокатів та науковців. Обговорювалися питання: «Чи забезпечує держава реалізацію прав споживачів в Україні?»

Модератором заходу виступила Микитенко Людмила Андріївна - к.ю.н., доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права КНТЕУ, керівник правового центру Всеукраїнської федерації споживачів «Пульс».

Гості презентували цікаві кейси з питань захисту прав споживачів, надали практичні поради, як споживач може захистити свої права та перевірити якість продукції, обмінялися особистим досвідом та домовилися й надалі єднати зусилля щодо захисту прав споживачів у різних сферах!

остання редакція 18.03.2021