Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Запрошуємо до участі у круглому столі

Споживчий рух щороку відзначає 15-го березня  Всесвітній день ​​прав споживачів. Святкування цього дня – це шанс привернути увагу громадськості до потреб та проблем споживачів, а також виступити проти зловживань ринку та соціальної несправедливості, які підривають ці права.

Consumers International оголосив тему Всесвітнього дня прав споживачів 2022 року – «Справедливі цифрові фінанси».

Глобальний рух захисту прав споживачів закликає до справедливого цифрового фінансування споживачів усього світу.  Цей рух  створить нові,  виклики, орієнтовані на споживача у сфері цифрових фінансів,  які мають бути інклюзивними, безпечними, захищеними, приватними та  стійкими.

Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права долучається до викликів Consumers International і організовує проведення інтерактивного круглого столу «Справедлива цифрова економіка для споживачів», щоб сфокусувати увагу на потребах та проблемах споживачів у сфері цифрової економіки та фінансів.

Ознайомитися з напрямками роботи круглого столу  можна натиснувши це посилання "Інформаційний лист"

остання редакція 15.02.2022