Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Перший День відкритих дверей у новому навчальному році

Вперше в новому непростому навчальному році 2022-2023  викладачі кафедри Коренюк О.О., Михайловський В.І., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. взяли участь у Дні відкритих дверей ДТЕУ, який відбувся 1 жовтня 2022 року. Заступник декана факультету Коренюк О.О. зустрічала гостей університету, консультувала їх щодо спеціальностей та спеціалізацій на факультеті міжнародної торгівлі та права, конкурсних предметів, роз’яснювала умови участі у конкурсному відборі тощо.

Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. було проведено екскурсії з абітурієнтами та їх батьками по університету. Гості побачили навчальні та спортивні потужності ДТЕУ, гуртожитки, затишні заклади харчування, SMART-бібліотеку, читальні зали, Phygital-HUB, оновлений корпус ФМТП, де їх зустрічав заступник декана Михайловський В.І., та відпочили у численних куточках релаксу нашого університету. Ними було відвідано майстер-класи та квести. Майбутні абітурієнти та їх батьки ділилися позитивними емоціями та подякували організаторам та учасникам Дня відкритих дверей університету.

Чекаємо на нову зустріч в затишних стінах ДТЕУ!

02.10.2022
остання редакція 03.10.2022