Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

Освітньо-професійна програма

ТОВАРОЗНАВСТВО ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОЇ ТОРГІВЛІ

Випускники освітньої програми володіють унікальним поєднанням знань з товарознавства та організації зовнішньої торгівлі для прийняття управлінських рішень та інноваційної діяльності, прогнозування ефективності зовнішньоторговельних операцій, розробки стратегії управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства та забезпечення надходження на ринки конкурентоспроможних товарів.

МЕТА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Підготовка висококваліфікованих фахівців з товарознавства та організації зовнішньої торгівлі, здатних до прийняття науково-практичних рішень та інноваційної діяльності.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (ПОСАДИ)

• Управитель (менеджер) із зовнішньоторговельних операцій;
  • Імпорт-менеджер;
  • Керівник торговельно-економічної місії
  • Начальник відділу зовнішньої кооперації
  • Категорійний менеджер
  • Керівник установи (структурного підрозділу) зі стандартизації, сертифікації та якості
  • Менеджер (управитель) в оптовій торгівлі
  • Менеджер (управитель) онлайн-торгівлі
  • Омніканальний управитель
  • Експерт із зовнішньоекономічних питань
  • Фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку
  • Науковий співробітник-консультант (інформаційна аналітика)

ПАРТНЕРИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ, ЗАЛУЧЕНІ ДО ФОРМУВАННЯ ЗМІСТУ НАВЧАННЯ І ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Підприємства оптової та роздрібної торгівлі, зокрема: ТОВ «Епіцентр-К», ПрАТ «Нова лінія», група компаній «Фокстрот», мережа магазинів одягу, взуття, аксесуарів та косметики «ІNTERTOP», ТОВ «Герд Біллербек ГмбХ», ТОВ «Сільпо-фуд», ТОВ «НОВУС УКРАЇНА» та інші.

ОСНОВНІ НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ (ПРЕДМЕТИ)

Організація зовнішньоторговельних операцій. Ідентифікація та методи визначення фальсифікації товарів. Митні процедури. Експертиза в міжнародній торгівлі. Управління якістю. Управління ризиками в зовнішньоекономічній діяльності. Міжнародне торгове право.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

• Залучення до освітнього процесу провідних практиків з торговельної діяльності, зовнішньоекономічної діяльності, організації імпорту-експорту товарів
  • Практико-орієнтоване навчання на базах виробничих та торговельних установ
  • Залучення до виконання наукових досліджень у сфері торгівлі та зовнішньоекономічної діяльності