Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

Конкурс студентських наукових робіт

за спеціальністю 081 Право, за напрямом ОПП

«Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності»

21 квітня 2023 року на кафедрі правового забезпечення безпеки бізнесу відбувся І тур Конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 081 Право, освітньої програми «Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності».

Конкурсна комісія у складі:

Голови комісії – завідувача кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, к.ю.н., адвоката Мельниченка Руслана Володимировича;

членів комісії:

• доцента кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, к.ю.н., доцент Нікітенка Віктора Миколайовича;
  • доцента кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, к.ю.н., доцент Подільчак Ольги Миколаївни;
  • доцента кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, к.ю.н., доцент Шведової Ганни Леонідівни

розглянула 8 наукових робіт, поданих на конкурс.

Серед них подали роботи:

• Вишня А.І., студентка 2 курсу ФМТП на тему «Протидія домашньому насильству в умовах війни», науковий керівник – к.ю.н., доцент Шведова Г.Л.
  • Головко Є.М., студентка 2 курсу ФМТП на тему «Декриміналізація та депеналізація норм, що встановлюють відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів», науковий керівник – к.ю.н., доцент Шведова Г.Л.
  • Гоняна К.В., студентка 1 курсу ФМТП на тему «Історико-правові засади розвитку парламентаризму в Україні», науковий керівник – к.ю.н., доцент Бондаренко Н.О.
  • Грабазей А.І., студентка 3 курсу ФМТП на тему «Особливості доказування кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності», науковий керівник – к.ю.н., доцент Нікітенко В.М.
  • Дяченко М.Р., студентка 1 курсу ФМТП на тему «Правовий статус внутрішньо переміщених осіб», науковий керівник – к.ю.н., доцент Подільчак О.М.;
  • Ємець Є.Ю.,  студентка 2 курсу ФМТП на тему «Амністія та помилування як важливі інструменти правосуддя», науковий керівник – к.ю.н., доцент Шведова Г.Л.;
  • Герман Ю.О., студентка 2 курсу ФМТП на тему «Смертна кара і довічне позбавлення волі: проблеми застосування і співвідношення», науковий керівник – к.ю.н., доцент Шведова Г.Л.;
  • Шихненко А.О., студентка 2 курсу ФМТП на тему «Протидія контрабанді в умовах війни», науковий керівник – к.ю.н., доцент Шведова Г.Л.

Всі наукові роботи відповідали необхідним вимогам, що висуваються до такого виду робіт.

На підставі публічного захисту наукових робіт студентами у виді доповідей із застосуванням мультимедійних презентацій комісією було прийнято рішення визнати переможцями конкурсу:

на І місце - Шихненко А.О., студентку 2 курсу ФМТП на тему «Протидія контрабанді в умовах війни».

на ІІ місце - Вишня А.І., студентку 2 курсу ФМТП на тему «Протидія домашньому насильству в умовах війни»;

на ІІІ місце - Ємець Є.Ю.,  студентку 2 курсу ФМТП на тему «Амністія та помилування як важливі інструменти правосуддя».

Окрему номінацію за найбільш креативний, оригінальний, творчий підхід у дослідженні було присуджено Герман Ю.О., студентці 2 курсу ФМТП, яка провела дослідницьку роботу на тему «Смертна кара і довічне позбавлення волі: проблеми застосування і співвідношення».

Комісія відзначила високу актуальність тематики наукових робіт, поданих на конкурс, новизну, оригінальність ідей, системність використаних методів дослідження, важливість та практичну значущість отриманих наукових результатів, належний рівень використання наукових джерел інформації, дотримання всіма дослідниками необхідних вимог щодо оформлення наукових робіт.

shestack
остання редакція 27.04.2023