Дослідницький центр з управління організаційними змінами

Дослідницький Центр з управління організаційними змінами – це науково-аналітичний центр, учасники якого спеціалізуються на розробці та реалізації управлінських рішень з управління розвитком організацій всіх галузей діяльності, розробці стратегій змін на всіх рівнях управління в суспільстві..

Створений на базі кафедри менеджменту ДТЕУ Дослідницький Центр бере активну участь у підвищенні управлінської освіченості здобувачів всіх рівнів освіти й широких верств населення.

Важливою складовою роботи центру є сприяння у проведенні спільних наукових досліджень та заходів викладачів та студентів, популяризація управлінських знань,  в т.ч. результатів власних досліджень та розробок, підтримка волонтерських ініціатив щодо соціальної відповідальності бізнесу, зокрема тих, до яких долучаються співробітники та здобувачі вищої освіти Університету.

Основними напрямами роботи Центру є:

• сприяння молодим науковцям та здобувачам вищої освіти у самостійній науково-дослідній діяльності з проблем сучасного менеджменту;
  • отримання нових знань, вирішення та практична реалізація актуальних проблем менеджменту за допомогою формування міждисциплінарних зв’язків;
  • залучення професорсько-викладацького складу, здобувачів освіти, академічної та професійної спільноти до вирішення важливих науково-практичних завдань у сфері сучасного  менеджменту тощо.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(067) 586-12-97   E-mail: i.mykolaichuk@knute.edu.ua

остання редакція 09.05.2024