Центр досліджень інтегрованих інформаційних технологій

Центр досліджень інтегрованих інформаційних технологій – спеціалізується на дослідженнях та розробці сучасних інформаційних технологій на основі об’єднаних інформаційних середовищ та інтеграції технологічно неоднорідних складових інформаційних систем.

Центр сприяє розвитку наукової складової навчального процесу шляхом залучення студентів та аспірантів до досліджень, які проводяться науковцями Центру та використання отриманих результатів в навчальному процесі.

Здобувачі наукового ступеня на базі Центру отримують знання та набувають практичного досвіду в методології дослідницької роботи та проведенні досліджень для одержання наукових результатів у сфері сучасних інтегрованих інформаційних технологій.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(095) 335-08-91   E-mail: o.pursky@knute.edu.ua

остання редакція 12.05.2024