Центр досліджень інформаційних технологій та кібербезпеки

Центр досліджень інформаційних технологій та кібербезпеки – це міждисциплінарний науково-аналітичний центр, який спеціалізується на дослідженні сучасних аспектів інформаційних технологій та кібербезпеки. Основними напрямками діяльності Центру є вивчення технологічних, юридичних, економічних та соціальних викликів, які пов’язані із захистом інформації, розробка стратегій кібербезпеки, а також аналіз загроз інформаційній безпеці в умовах швидко змінюваного цифрового світу.

Центр активно співпрацює з академічними колами, приватним сектором та державними органами, сприяючи обміну знаннями та досвідом у галузі кібербезпеки та інформаційних технологій. Окрім цього, Центр проводить наукові дослідження, організовує конференції, семінари та воркшопи, де фахівці, громадські діячі та представники бізнесу мають змогу обговорювати актуальні питання та розробляти спільні рішення.

Центр також відіграє важливу роль у підготовці молодих науковців і студентів, надаючи їм можливості для занурення в міждисциплінарне дослідницьке середовище. Це сприяє розвитку їхніх наукових здібностей та кар’єрному зростанню у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(066) 210-73-71   E-mail: progen@ukr.net

остання редакція 14.03.2024