Центр досліджень обліку і звітності соціально відповідального бізнесу

Центр досліджень обліку і звітності соціально відповідального бізнесу – це міждисциплінарний науково-аналітичний центр, що спеціалізується на дослідженнях економічних, правових та соціальних аспектів звітування бізнесу про соціальну відповідальність, професійну етику бухгалтерів, сучасні аспекти оцінювання активів нематеріальної природи, що забезпечить прозорість, відкритість бізнесу, збільшить рівень довіри, видимість та ринкову винагороду за корпоративну соціальну відповідальність.

На сьогодні актуальним є формування запиту на соціальну відповідальність, звітування про внесок бізнесу у досягнення цілей сталого розвитку для створення робочих місць, покращення комунікацій між урядом, бізнесом і суспільством, вирішення економічних, екологічних та соціальних проблем, побудови економіки, яка працює для людей.

Крім генерування наукових рішень для актуальних проблем у сфері обліку та звітування соціально відповідального бізнесу Центр сприяє комунікації між науковцями, практиками, представниками громадських організацій та законодавцями, розробниками професійних стандартів з обліку та аудиту, бізнесом, академічною спільнотою іноземних країн для впровадження кращого світового досвіду і розвитку міжнародної співпраці.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38 (097) 399-72-53   E-mail: o.fomina@knute.edu.ua

28.01.2024
остання редакція 06.02.2024