Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Семінар за Програмою

правового забезпечення безпеки бізнесу

Семінар за Програмою

«Податкові інспектори без кордонів у кримінальних розслідуваннях» за участі викладачів кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу ДТЕУ

В рамках програми «Податкові інспектори без кордонів у кримінальних розслідуваннях» завершилася I фаза: «Семінар з самооцінки моделі зрілості» (11 березня – 14 березня).

Мета семінару полягала  у тому, що представники різних органів, які займаються протидією фінансовим правопорушення змогли запропонувати нові засоби та методи для більш ефективної співпраці у боротьбі з фінансовими злочинами в Україні. У заході приймали участь як вітчизняні так і іноземні  фахівців у сфері протидії податковим правопорушенням.

З презентаціями виступили провідні фахівці правоохоронних органів з Бюро економічної безпеки України,  Офісу Генерального прокурора, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Національного  антикорупційного бюро України та Національної поліції України:

• Дарія Лезарева – заступник керівника Управління – керівник відділу протоколу та міжнародної взаємодії Директора Управління міжнародного співробітництва;
  • Анатолій Коваленко – заступник начальника першого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Управління нагляду за додержанням законів органами Бюро економічної безпеки України;
  • Віталій Баранов – начальник Управління інформаційно-аналітичного забезпечення виявлення та розшуку активів;
  • Павло Буздиган – старший детектив – заступник керівника Четвертого відділу Третього підрозділу Головного підрозділу детективів;
  • Андрій Паленко - заступник начальника 3-го відділу Департаменту кіберполіції;

та спеціалісти у сфері фінансів, серед яких представники:

• Сергій Крічфалуши - заступник директора Департаменту забезпечення координаційно – моніторингової роботи Міністерства фінансів України.
  • Руслан Стрембіцький - начальник Експертно-аналітичного управління Департаменту фінансового моніторингу Національного банку України.
  • Віталій Складанний  – начальник Юридичного управління Державної служби фінансового моніторингу України.

Також до обговорення Рекомендацій щодо протидії податковим правопорушенням долучились викладачі кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету, які надали науково-практичну оцінку Рекомендацій у своїх виступах:

• доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету Шведова Ганна Леонідівна, кандидат юридичних наук, доцент.
  • доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету Подільчак Ольга Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент.
  • доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Державного торговельно-економічного університету Нікітенко Віктор Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент.
  • завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Мельниченко Руслан Володимирович кандидат юридичних наук, адвокат.

Під час активної дискусії викладачами кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу було висловлено пропозиції до розроблених під час семінару Рекомендацій щодо протидії податковим правопорушенням та запропоновано узгодити запропоновані законодавчі зміни із чинними нормами Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України та існуючими правовими механізмами врегулювання даного виду протидії.

shestack
остання редакція 19.03.2024