Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День відкритих дверей

27 квітня 2024 році викладачі кафедри Коренюк О.О., Лата Н.Ф., Михайловський В.І., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. взяли участь у Дні вступників ДТЕУ. Заступники декана факультету Коренюк О.О. та Михайловський В.І. зустрічали гостей університету, консультували їх щодо спеціальностей та спеціалізацій на факультеті міжнародної торгівлі та права, конкурсних предметів, роз’яснювали умови участі у конкурсному відборі вступної компанії 2024 тощо.

Доцентом Латою Н.Ф. був проведений майстер-клас для абітурієнтів «Переваги професії юриста в сучасних умовах».

Доцентами Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. було проведено екскурсії з абітурієнтами та їх батьками по університету. Гості побачили навчальні та спортивні потужності ДТЕУ, гуртожитки, затишні заклади харчування, SMART-бібліотеку, читальні зали, Phygital-HUB, оновлений корпус ФМТП. Ними було відвідано майстер-класи та вікторини, організовані співробітниками нашого університету. Корисним для вступників виявився воркшоп «Мій мотиваційний лист», проведений заступником декана факультету Тесленко Н.О. Майбутні абітурієнти та їх батьки ділилися позитивними емоціями та подякували організаторам та учасникам профорієнтаційного заходу, проведеного ДТЕУ.

Чекаємо на нову зустріч в затишних стінах нашого університету та дякуємо Збройним силам України за таку можливість!

остання редакція 28.04.2024