Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

Наукове товариство студентів, аспірантів,
докторантів та молодих вчених ДТЕУ

-

Основна мета діяльності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодних вчених ДТЕУ – всебічне сприяння науковій, винахідницькій та іншій творчій діяльності студентів і молодих учених.

Основні завдання:

1. Сприяння формуванню умов для розкриття наукового і творчого потенціалу молодих учених.

2. Пошук і підтримка талановитих дослідників серед молодих учених, надання їм усебічної підтримки.

3. Заохочення розвитку особистості дослідника, сучасного вченого з широким демократичним світоглядом.

4. Організація і становлення міжвузівського і міжнародного наукового і культурного співробітництва.

5. Інформаційна та видавнича діяльність.

Напрями діяльності:

РОЗВИТОК НАУКИ

Саме тут народжуються і втілюються в життя ідеї про співпрацю наукового товариства з іншими спільнотами талановитих науковців та межі інтеграції

РОБОТА З МОЛОДИМИ ВЧЕНИМИ

Працюємо, підтримуємо, надихаємо та мотивуємо до наукових пошуків та розробок молодих вчених різних факультетів

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Інформуємо про наукову діяльність університету, подаємо статті до інформаційних видань університету про наші проекти. Читай наш науковий журнал "Vivat Academia!"

ВТІЛЕННЯ ІННОВАЦІЙ

Шукаємо, розвиваємо та втілюємо інноваційні рішення щодо проведення та розвитку наукової діяльності молодих учених нашого університету та представників інших закладів вищої освіти.

НАЛАГОДЖЕННЯ ЗОВНІШНІХ ЗВ'ЯЗКІВ

Створюємо та розвиваємо міжнародні міжвузівські зв'язки. Маєш бажання поїхати закордон на стажування чи наукові конференції? Приєднуйся до нас чи залишай заявку до омріяного ЗВО чи країни.

-

У своїй діяльності Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодних вчених ДТЕУ керується:

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ДТЕУ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТАТЕЙ ДО НОВОГО ВИПУСКУ

СТУДЕНТСЬКОГО ОНЛАЙН-ЖУРНАЛУ "VIVAT ACADEMIA"!

остання редакція 05.02.2024