Навчання у Познанському університеті економіки і бізнесу (Польща) за програмою Еразмус+ та програмою обмінів студентами в межах двостороннього договору

У межах проєктів програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Познанським університетом економіки і бізнесу (м. Познань, Республіка Польща) оголошуємо конкурсний відбір студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр», на навчання за кордоном у першому семестрі 2024/2025 навчального року.

Кількість грантових місць – 1.
Мова навчання – англійська.
Освітній ступінь – «бакалавр» (3-, 4-й рік навчання у ДТЕУ).
Навчання за освітніми програмами «Бізнес і адміністрування» та «Економіка».

Також є можливість узяти участь у конкурсі на навчання в Познанському університеті економіки і бізнесу за програмою обмінів студентами в межах двостороннього договору.

Кількість  місць – 2.
Мова навчання – англійська.
Освітній ступінь – «бакалавр» (3-, 4-й рік навчання у ДТЕУ).
Навчання за освітніми програмами «Бізнес і адміністрування» та «Економіка».

Oбов’язковою вимогою є володіння англійською мовою на рівні В2.

Для участі в конкурсі потрібно подати до 8 травня 2024 року до відділу міжнародних зв’язків (А 229) або на електронну пошту o.karpan@knute.edu.ua такі документи:

• CV  (Europass);
  • мотиваційний лист (Europass);
  • витяг з оцінками (переклад на англійську мову);
  • характеристику від факультету;
  • копію міжнародного мовного сертифіката (за наявності);
  • копію закордонного паспорта.

У листі слід зазначити обрану програму.

Інформація про університет за посиланням https://ue.poznan.pl/

1970
остання редакція 01.04.2024