Кафедра маркетингу

e-mail: t.kharchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Соціальний медіа маркетинг, стратегічний маркетинг, маркетинг інновацій, соціально-відповідальний маркетинг.

ДИСЦИПЛІНИ

“Маркетинг”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри менеджменту, 2019 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності), тема дисертації: «Організаційно-економічна система корпоративного управління на підприємствах легкої промисловості», 2013 р.
  • магістр з економіки за спеціальністю «Економіка підприємства», Державна академія легкої промисловості України, 1999 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу.
  • доцент кафедри економіки підприємства та менеджменту Академії праці, соціальних відносин і туризму, 2020р.
  • доцент кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України, 2010 – 2013 рр., 2013 – 2019 рр.
  • старший викладач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України, 2010 – 2013 рр.
  • асистент кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України, 2002 – 2010 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Загальна кількість публікацій – 95, з них: монографії – 1, статті у фахових виданнях України та у наукових виданнях інших держав, які включені до міжнародних наукометричних баз – 16, тези доповідей в закордонних виданнях/виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз – 12, тези доповідей на конференціях різних рівнів – 66.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність, 2019 р.
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за особистий внесок у розвиток науки, забезпечення високого індексу цитування, публікацію статей у міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science, забезпечення інтеграції науки у світовий освітянський простір через міжнародні проекти та програми, 2018 р.
  • Подяка Полтавської державної аграрної академії МОН України за високий професіоналізм при формуванні покоління молодих науковців, виявлення й підтримку реалізації їх здібностей, активізацію науково-дослідної роботи студентів, 2018 р.
  • Двічі стипендіат Верховної Ради України для молодих вчених, 2016 р., 2017 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.
  • Двічі стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2005-2006 рр., 2012-2014 рр.
  • Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві ради, Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за вагомий внесок у виховну роботу зі студентами, активну участь в процесі реформування, організації та змісту вищої освіти в університеті. громадській діяльності, 2009 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Програма стажування, Університет Collegium Civitas у місті Варшава «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» (Польща), 2019 р.
  • Підвищення кваліфікації, Київський Університет ім. Б. Гринченка «Набуття компетентностей з інноваційних методів навчання та європейського досвіду викладання навчальних дисциплін», 2017 р.
  • Програма стажування Mendel University in Brno у рамках проекту Eastern European Center of the Fundamental Researcher (Чехія), 2017 р.
  • Підвищення кваліфікації, Інститут післядипломної освіти з питань впровадження інноваційних технологій навчання, КНУТД., 2014 р.
  • Навчально-методичні семінари, Літній інститут Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти за програмою «Інноваційні технології організації навчання у вищій школі», 2010р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  за напрямом «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»: Київський національний університет технологій та дизайну, 2019 р.
  • Член Галузевої конкурсної комісій ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів за спеціалізацією «Менеджмент персоналу», 2018-2019 н.р.
  • Наукове консультування та проведення семінарів в рамках проекту Профспілки працівників оборонної промисловості України «Гендерна діяльність у профспілці. Конвенція МОП №190» у співпраці з Фондом Еберта., 2016-2020рр.
  • Асоційований член Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, 2010-2020 рр.

ХОБІ

подорожі, спорт, мистецтво