Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Курси підвищення кваліфікації

фізичної культури, спорту та реабілітації

Центр «Освітній хаб ʺNotBoxʺ» Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, провів з 28.03-01.04.2022 курсі: Підвищення кваліфікації: «Науково-методичні підходи до процесу підготовки спортсменів на сучасному етапі, Тренери І і ІІ категорії». Були обговорено та заслухано різноманітні теми до підготовки юних спортсменів до різноманітних змагань: Основні положення сучасної системи спортивного тренування; Програмування тренувального процесу спортсменів; Медико-біологічні основи вдосконалення дистанційної швидкості спортсменів; Відбір та орієнтація спортсменів у системі багаторічної підготовки; Теоретична підготовка спортсменів; Побудова тренувального процесу жінок; Формування соціальних навичок (softskills) у юних спортсменів; Управління діяльністю в спорті; Застосування сучасних фітнес технологій у спортивному тренуванні; Сучасні методи контролю підготовленості та змагальної діяльності спортсменів. Останній день завершився круглим столом, де всі змогли обговорити питання підготовки спортсменів і поділитися особистім досвідом. Доцент кафедри Самоленко Тетяна Володимирівна пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації в обсязі 36 годин та вдосконалила ключові та предметні компетентності відповідно до програми, 01.04.2022 №220432адм/087.

остання редакція 26.04.2022