Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

фізичної культури, спорту та реабілітації

Міжнародні підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів середньої освіти пройшла кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, доцент кафедри Самоленко Тетяна Володимирівна, за програмою: «Використання можливостей хмарних сервісів в онлайн навчання для гуманітарних спеціальностей з використанням платформ Zoom та Moodle». Результати досягнути: «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет». Вебконференція (інтернет-конференція)»; «Організація дистанційного навчання в системі Moodle Перші кроки»; «Створення електронного навчального курсу на платформі Moodle»; «Наповнення електронного навчального курсу інформацією про навчальну дисципліну на платформі Moodle», з 16.05-23.05.2022 р. (м. Люблін, Республіка Польща), 1,5 ECTS (45 годин) ES№96088/2022.

остання редакція 27.05.2022