Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

фізичної культури, спорту та реабілітації

Центр Українсько-європейського наукового співробітництва на базі Національного університету «Одеська юридична академія» провела Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні» 3 травня –13 червня 2022 року. Було проаналізовано на надані практичні поради щодо проведення освітнього процесу в умовах військового стану. Підвищення кваліфікації пройшли із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності. Доцент кафедри Самоленко Тетяна Володимирівна пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні» в обсязі навчального навантаження 6 кредитів ECTS (180 годин) з 03.05.2022-12.06.2022, сертифікат № ADV-0305149-OLA від 13.06.2022.

22.07.2022
остання редакція 27.07.2022