Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

ОЛІМПІЙСЬКА ЧЕМПІОНКА ТЕТЯНА САМОЛЕНКО ГОСТЯ «ОЛІМПІЙСЬКОЇ ВІТАЛЬНІ»

фізичної культури, спорту та реабілітації

Відбулась чергова зустріч онлайн проєкту «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022. Гостею зустрічі стала заслужена майстриня спорту з легкої атлетики, Олімпійська чемпіонка Сеулу (1988 рік) з бігу на 3000м, срібна і бронзова призерка Олімпійських ігор, чотириразова чемпіонка Світу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної культури та спорту Державного торговельно-економічного університету Тетяна Володимирівна Самоленко. Тетяна Володимирівна з радістю відповідала на всі запитання і ділилась подробицями свого життя, випромінювала оптимізм, позитив і доброту. Тетяну Володимирівну надзвичайно позитивно зустріла аудиторія. Її життєвий шлях, наповнений багатьма подіями, від початку занять легкою атлетикою до викладацької і наукової діяльності, якій вона приділяє зараз більшу частину свого життя, надзвичайно цікавив багатьох слухачів. В 2017 році Інституту здоров’я, спорту і туризму у Запоріжжі, де Тетяна Володимирівна пропрацювала 16 років, було присвоєно ім’я видатної Олімпійської чемпіонки з легкої атлетики Тетяни Самоленко.

21.07.2022
остання редакція 27.07.2022