Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

фізичної культури, спорту та реабілітації

Спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» організовано та проведено науково-педагогічне підвищення кваліфікації з метою надати практичні та теоретичні поради щодо особливостей підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни:  «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни». Доцент кафедри Самоленко Тетяна Володимирівна пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації, обсяг навчального навантаження 6 кредитів ECTS (180 годин).

За підсумками закінчення курсів підвищення кваліфікації вийшов збірник тез науково-методичних доповідей Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни» з 27 червня по 7 серпня 2022 року.

остання редакція 07.09.2022