Команда проєкту

EU Economic Security

Володимир ТОКАР, керівник проєкту

Керівник проєкту відповідає за загальне керівництво пропонованою кафедрою Жана Моне, проведення вступного та випускного тестування, тренінгу "Економічна безпека ЄС в умовах гібридних загроз", розробку спеціального веб-сайту, офіційних сторінок у соціальних мережах, підготовку онлайн-підручника "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ", проведення дослідження, за результатами якого буде опубліковано статтю про порівняльний аналіз економічної безпеки України та країн-членів ЄС, організацію наукового семінару з удосконалення набору індикаторів економічної безпеки ЄС.

Член робочої групи з розробки Плану забезпечення гендерної рівності Державного торговельно-економічного університету на 2022-2024 рр.

Керівник тренінгу кафедри Жана Моне "Вплив європейської інтеграції на економічну безпеку країн-членів ЄС".

Тренер модулів Жана Моне "Інноваційний та інвестиційний розвиток Європейського Союзу" та "Адвокація європейської інтеграції" Тренер Програми малих грантів з публічної дипломатії 2018-9 рр., проєкт 074-EDU-2019-2 "Повернення додому: Розвиток освіти та можливостей для жінок-ветеранок у бізнесі".

Сертифікований експерт з проведення ґендерно-правової експертизи (тренінг "Школа для жінок та чоловіків-тренерів з проведення ґендерно-правової експертизи", організований Структурою ООН Жінки в Україні).

Переможець стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, дослідницький проект "Фінансово-економічні та інституційні механізми імплементації гендерної рівності в системах забезпечення економічної безпеки Європейського Союзу та України".

Співавтор двох навчальних посібників з проведення тренінгів, присвячених питанням європейської інтеграції.

Співавтор сорока публікацій, присвячених гендерним питанням у Європі.

Професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки.

Провідний спеціаліст відділу грантових проєктів.

Доктор економічних наук за спеціальністю "Економічна безпека держави".

Кандидат економічних наук за спеціальністю "Світова економіка та міжнародні економічні відносини".

Наталя ТЕСЛЕНКО, координатор проєкту

Академічний координатор відповідає за координацію діяльності в рамках запропонованої кафедри Жана Моне, проведення сесії "Вплив міжкультурного співробітництва на економічну безпеку ЄС", підготовку онлайн-підручника "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Експерт Національної комісії зі стандартів державної мови.

Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Україна) зі спеціальності 035 - філологія.

Заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права.

Доцент кафедри сучасних європейських мов.

Кандидат філологічних наук

Тамара КОРТУКОВА, тренер

Тренер відповідає за проведення тренінгу "Міграційна політика в контексті концепції економічної безпеки ЄС" та підготовку онлайн-підручника "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Тренер Європейських судових дебатів з права ЄС. Третє місце.

Голова студентського наукового гуртка "Міжнародне право в дії".

Номінант конкурсу "Молодий науковець року 2020" у номінації "Міжнародні відносини".

Стипендіат іменної стипендії Київського міського голови в галузі освіти.

Стипендіат Європейського форуму Альпбах (Австрія).

Доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права.

Кандидат юридичних наук з міжнародного права.

Тарас ГУРЖІЙ, тренер

Тренер відповідає за проведення тренінгу "Економічна безпека та правове регулювання в умовах гібридної війни" та підготовку онлайн-підручника "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Член Союзу юристів України, https://tifikunion.org.ua/

Секторна експертна рада з галузі знань 08 "Право", Національне агентство з якості вищої освіти.

Член редакційної колегії журналу "Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право", http://zt.knute.edu.ua/index.php?lang=uk.

Член редакційної колегії "Наукових записок". Серія: "Право", https://pravo.cuspu.edu.ua/index.php/pravo.

Член редакційної колегії "Журналу східноєвропейського права", http://easternlaw.com.ua/uk.

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права.

Доктор юридичних наук..

Оксана ВІНСЬКА, тренер

Тренер відповідає за проведення тренінгу "Забезпечення гендерної рівності в рамках концепції економічної безпеки ЄС" та підготовку онлайн-підручника "ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Випускниця тренінгу "ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОНЯТТЯМ ПЛАНУ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ (ПГР) ТА ЙОГО ОСНОВНИМИ ЕТАПАМИ".

Керівник курсу: Європейська економіка (магістр), Глобальна економіка та європейська інтеграція (магістр).

Співзасновниця Гендерної ініціативи для університетів та суспільства (GENIUS).

Членкиня проєктної команди (партнерство DAAD DIES) FLAMINGU: Жіноче лідерство в науці та управлінні в Німеччині та Україні.

Тренер модуля "Інноваційний та інвестиційний розвиток Європейського Союзу" за програмою Жана Моне.

Співавторка сорока публікацій, присвячених гендерним питанням у Європі.

Доцент кафедри європейської економіки та бізнесу.

Кандидат економічних наук за спеціальністю "світова економіка та міжнародні економічні відносини".

Грантова угода 101083446-EUECOSEC

остання редакція 29.06.2023