Creating Inclusive University Climate

101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Duration 2022-2025

28 березня 2023

Відкрито реєстрацію для участі в третьому та четвертому модулях онлайн-тренінгу «Створення інклюзивного університетського клімату»

Державний торговельно-економічний університет 27 лютого по 9 березня 2024 р. запрошує всіх бажаючих, хто цікавиться інклюзивною моделлю вищої освіти як системи освітніх послуг.
Онлайн-тренінг реалізується в межах проєкту Жан Моне 101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Програма модулю розрахована на 52 години. Формат проведення модулю - дистанційно на платформі ZOOM.
Учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу. За бажанням слухачі можуть приєднатися по круглого столу
Для участі в модулях, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.office.com/e/2hJwnv8iZe
Реєстрація відкрита включно до 15:00 (за Києвським часом) 26 лютого 2024 р.

5 червня 2023

Дні освітнього лідерства

1-3 червня 2023 р. відбувся триденний Всеукраїнський форум “Дні освітнього лідерства”. Форму був організований НУ “Запорізька політехніка” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС “Прогресильні”, ГС “Українська асоціація освіти дорослих”, Education USA в Україні, а також під егідою Європейського року навичок.
Наша команда мала честь представити перши кроки реалізації свого проєкту. 2 червня 2023 р. Керівниця проєкту (Creating Inclusive University Climate 101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) доц. Молчанова Е.Ю. презентувала основні наробки команди по проєкту та презентувала на форумі.

1 травня 2023

Робоча зустріч проєктної команди

В рамках проєкту передбачається проведення вхідного та вихідного тестування. Впровадження цієї методики дозволило визначати рівень володіння темою тренінгу на початку його проведення. Результати вихідного тестування використовуються для підготовки та планування наступного модуля.
Обговорюємо результати проведення двох модулів.

28 березня 2023

Відкрито реєстрацію для участі в першому та другому модулях онлайн-тренінгу «Створення інклюзивного університетського клімату»

Державний торговельно-економічний університет 18-30 квітня 2023 р. запрошує всіх бажаючих, хто цікавиться інклюзивною моделлю вищої освіти як системи освітніх послуг.
Учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу. За бажанням слухачі базового модуля можуть розширити свою участь до 90 год. (3 кредитів ЄКТС) виконанням індивідуального завдання з відповідною сертифікацією.

Для участі в модулі, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.office.com/e/mcxFqSpRsp

Реєстрація відкрита до 16 квітня 2023

30.10.2022